Urszula Mela

Psycholog, Psychotraumatolog, Członek Polskiego Towarzystwa Psychotraumatologicznego.

18-letni staż pracy. Pracuje w Poradni Psychologiczno-pedagogicznej w Malborku, gdzie zajmuje się pomocą psychologiczną osobom w kryzysie, szczególnie osobom po doświadczeniach traum. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy socjoterapeutycznej z dziećmi i młodzieżą z rodzin dysfunkcyjnych. Od 9 lat pracuje również w Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, gdzie zajmuje się pomocą psychologiczną osobom po amputacji oraz ich rodzinom.Wyjątkowy Trener.

„Mama Jaśka Meli, najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów, któremu w wyniku wypadku amputowano nogę i rękę (…).Jednego dnia zawalił jej się świat, potem było takich dni więcej, ale zawsze był Ktoś kto dawał jej kopa w górę. Silna kobieta, która po serii tragicznych wydarzeń nieraz budowała wszystko od nowa”.

Mama nie tylko Jaśka, ale też Piotra, Agaty i Doroty. Żona jednego męża. Osoba, która nie tylko uczyła się o traumie, ale doświadczyła jej na własnej skórze. Autorka książki „Bóg dał mi kopa w górę”.

„Moim największym zainteresowaniem jest Człowiek i poszukiwanie sensu w doświadczeniach. Nieustannie zdumiewam się złożonością ludzi i bogactwem ich wewnętrznego przeżywania”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *